Paskolos

PASKOLOS IR KREDITAS

Paskolos prireikia dėl įvairių priežasčių – nusipirkti reikalingam daikui, šeimos šventei, kartais – padengti kitai paskolai.

Gera skolinimosi istorija

Jei Jūsų skolinimosi istorija yra gera, dėl paskolos paėmimo neturėsite jokių problemų. Galite kreiptis į bet kurią pskolas teikiančią įmonę.

Bloga kreditingumo istorija

Jei turite pasiėmę įvairių paskolų ar kreditų, Jūsų kreditingumo istorija gali būti bloga. Tačiau yra paskolų įmonių, kurios, su minimaliais reikalavimais, suteikia paskolas palankiomis sąlygomis. Mūsų atrinktos kelios tokios bendrovės Jums:

Pirma paskola nemokamai iš Sohocredit;

Greita paskola iki 3500 Lt. iš Vivus.lt;

Paskola iki 1500 Lt. per 15 min. iš SMScredit.

Pirma paskola nemokamai

Iš aukščiau pateiktų įmonių galite išsirinkti sau tinkantį paskolų teikėją, kuris duos jums pirmą paskolą visiškai nemokamai.

Paskola be užstato

Jei turite kilnojamojo ar nekilnojamojo turto, gauti paskolą gana paprasta. Tačiau ką daryti, jei turto nėra? Jums gali padėti greitųjų paskolų įmonės. Paėmus paskolos be užstato gausite paskolą trumpesniam laikui, taip pat Jūs mokėsite didesnes palūkanas.

Paskolos draudimas

Paskola su užstatu vadinama apdrausta paskola. Taip Jūs gausite geresnes paskolų sąlygas, ilgalaikę paskolą, mažesnes grąžinimo palūkanas. Tačiau, jei paskolos neišmokėsite – prarasite savo įkeistą turtą